Pet scissors
Pet scissors
Pet scissors
Pet scissors

Gërshërë për kafshë shtëpiake

Qethja e kafshëve shtëpiake NBF është me dizajn profesional. Madeshtë bërë nga 9 Cr 13 i cili është materiali më i mirë me mprehtësi afatgjatë, i mprehtë dhe i veshshëm. Fitshtë i përshtatshëm për sallon profesional dhe përdorim në shtëpi. Gishti i veçantë mbështetet dhe i prerë me dorë, Skajet konvekse sigurojnë kujdesin për rehatinë e fundit, kontrolli dhe performanca e cila zvogëlon lodhjen e duarve.

Detaje të Produktit

Komente tani

Qethja e kafshëve shtëpiake NBF është me dizajn profesional. Madeshtë bërë nga 9 Cr 13 i cili është materiali më i mirë me mprehtësi afatgjatë, i mprehtë dhe i veshshëm. Fitshtë i përshtatshëm për sallon profesional dhe përdorim në shtëpi. Gishti i veçantë mbështetet dhe i prerë me dorë, Skajet konvekse sigurojnë kujdesin për rehatinë e fundit, kontrolli dhe performanca e cila zvogëlon lodhjen e duarve.

 

ArtikulliPërshkrimMadhësia
NBF09010Gërshërë e drejtë7'7.5' 8 '
NBF09012Gërshërë dhëmbësh7’
NBF09015Gërshërë që përkulet7'7.5' 8 '

Pyetje:Manufacturershtë prodhues apo kompani tregtare nbf?
A:NBF është prodhues profesional për produkte të pastrimit të kafshëve shtëpiake me përvojë mbi 12 vjet. Ne mund të ofrojmë shërbim me një ndalesë të personalizimit për çdo kërkesë tuaj të veçantë.

 

Pyetje:Po në lidhje me datën tuaj standarde të dorëzimit ?
A: Zakonisht 5-20 ditë.

 

Pyetje:Cilat janë kushtet e pagesës tuaj?
A:Paguaj 50% depozitoni së pari dhe paguani pjesën e mbetur 50% para dërgesës.

 

Pyetje:Si ishte sasia minimale e porosisë sonë?
A:MOQ ynë është 48 copë.

 

Pyetje:Where is the factory's address?
A:ADRESË:Kati i 4-të,Nr. 3 Ndërtesa,Parku Teknologjik Yadi,Nr. 4 Rruga Hetai,Rruga Helong,Rrethi Baiyun,Guangzhou,Kina
Celine Wen Tel: +86 189 2407 0859 EMAIL: engjëll@nbf.hk

 

Dërgoni mesazhin tuaj tek ne:

HULUMTIMI TANI

Rekomandimi i produktit

    ON
    LINJË
    HULUMTIMI TANI