high powered blow dryer for dogs
high powered blow dryer for dogs
high powered blow dryer for dogs
high powered blow dryer for dogs
high powered blow dryer for dogs

tharëse me fuqi të lartë për qen

Tharësja e qenve Happy Bear është e vogël, Tharëse kompakte dhe e fuqishme e kafshëve shtëpiake e cila mund të largojë ujin, i poshtër, mbeturinat dhe shtresa e brendshme nga kafshët shtëpiake shpejt dhe me efikasitet. Ka shpejtësi dhe temperaturë të ndryshueshme të rrjedhës së ajrit. Përparimi i kësaj teknologjie sjell ngrohje natyrore dhe qetësi, operacion i izoluar. Isshtë një dizajn ekskluziv. Materiali i tij i guaskës dhe dalja e erës së lartë kombinohen në mënyrë të përsosur. Tharësi është me zhurmë të ulët, erë e fortë dhe e përqendruar.

Detaje të Produktit

Komente tani

Më poshtë specifikimet mund të personalizohen bazuar në nevojat tuaja, ju lutemi kontrolloni me përfaqësuesin tonë para porosisë.

Modeli: Tharëse flokësh për qen HB1001& HB1002
Ngjyrat: Portokalli, e verdhe, black &çelik inox
Features: Shpejtësia dhe temperatura e ndryshueshme e erës
Tensioni: 110-240V
Fuqia: 2800W
Shpejtësia e ajrit: 25-50Znj
Nxehtësia: 40℃ -60
Zhurma: 60DB

1. Zhurmë e ulët, erë e fortë dhe e përqendruar.

2. Mjetet e nevojshme për dyqanet e kafshëve shtëpiake, përdoruesit profesionistë dhe përdoruesit e shtëpisë.

3. I aftë për filtër larës dhe i lehtë për t’u zëvendësuar.

4.Kunja e duarve e bën të përshtatshme për tu mbajtur.

 

 

Pyetje:Manufacturershtë prodhues apo kompani tregtare nbf?
A:NBF është prodhues profesional për produkte të pastrimit të kafshëve shtëpiake me përvojë mbi 12 vjet. Ne mund të ofrojmë shërbim me një ndalesë të personalizimit për çdo kërkesë tuaj të veçantë.

 

Pyetje:Cilat janë kushtet e pagesës tuaj?
A:Paguaj 50% depozitoni së pari dhe paguani pjesën e mbetur 50% para dërgesës.

 

Pyetje:Mund ta personalizoni 110V?
A:po, ne mundemi. Ne mund ta rregullojmë tensionin prej 110V-240V.

 

Pyetje:Cili është ndryshimi midis HB1001 dhe HB1002
A:HB1001 është bërë prej lëkure me bojë me hekur. Ju mund të zgjidhni të verdhën, portokalli ose i zi. Materiali i guaskës në HB1002 është çelik inox.

 

Dërgo mesazhin tuaj për ne:

Enquiry TANI
ON
LINJË
Enquiry TANI