Electric lift grooming table
Electric lift grooming table
Electric lift grooming table
Electric lift grooming table

Electric lift grooming table

Electril lifting grooming table are made for 11 floor wood and PVC anti-slip rubber faced.The foot are made from lron paint,Anti-scrape,anti-painting peel off,on the top of actuator setting an unique moving lever parts,so you can down the table to the lowest 25cm.So you can let dog walk on the table ,and rise the table steady,can save your power and time.

Detaje të Produktit

Komente tani

Electril lifting grooming table are made for 11 floor wood and PVC anti-slip rubber faced.The foot are made from lron paint,Anti-scrape,anti-painting peel off,on the top of actuator setting an unique moving lever parts,so you can down the table to the lowest 25cm.So you can let dog walk on the table ,and rise the table steady,can save your power and time.
Madhësia:1200*600*(250-1100)mm
Ngjyrat:Three colors to choose.(e zezë, green and red)

 

1.We will provide more accurate and effective manufacturing and services according to the specific requirements of customers.
2.We have professional QC team to ensure your product more better.
3.Check the raw material before starting production.
4.Have the random inspection during the processing.
5.Make the 100% inspektimi para dërgesave.

Pyetje: Si të filloni një projekt?
A: Për të nisur projektin tuaj, ju lutemi na dërgoni një listë të modeleve të produkteve, sasitë dhe kërkesat specifike. Pastaj, ju do të merrni kuotimin nga ne brenda 24 orë.

 

Pyetje:Sa është koha e dorëzimit?
A:15-30 ditë pas depozitimit, varet.

 

Pyetje:Ku është adresa e fabrikës
A:ADRESË:Kati i 4-të,Nr. 3 Ndërtesa,Parku Teknologjik Yadi,Nr. 4 Rruga Hetai,Rruga Helong,Rrethi Baiyun,Guangzhou,Kina
Celine Wen Tel: +86 189 2407 0859 EMAIL: engjëll@nbf.hk

 

Pyetje:Ku shiten produktet tuaja?
A:We have successfully established a global sales network with outlets in Europe, Afrika, Australia, Indonezia, Indi dhe vende të tjera.

 

Pyetje: Si ishte sasia minimale e porosisë sonë?
A:Our MOQ is 10pcs.

Dërgoni mesazhin tuaj tek ne:

HULUMTIMI TANI
ON
LINJË
HULUMTIMI TANI